דף הבית מאמרים ומדריכים צבע איכותי ישמור על הרכב לאורך זמן

צבע איכותי ישמור על הרכב לאורך זמן

צבע לרכב

כאשר מכונית עולה על הכביש בפעם הראשונה המראה שלה יכול לכבוש כל אחד כיוון שנראית בוהקת וחדשה. אך כמו כל אובייקט הנמצא כמעט ברובו תחת תנאי מזג האוויר השונים, גם היא יכולה להיפגע ולאבד מאיכות הצבע לאחר כמה שנים. ישנן כל מיני סיבות שונות שיכולות להזיק לצבע הרכב. זו יכולה להיות לשלשת ציפורים שמאוד לא בריאה לצבע הרכב ומאוד קשה להסיר אותה או שיכול להיות שקרני השמש לאחר תקופה גרמו לצבע הרכב שלכם לדהות.

בסיטואציה אחרת, יכול להיות שהרכב שלכם היה מעורב בתאונה וכתוצאה מכך נחבל וכעת יש עליו שריטות ומכות. בכל המצבים הללו או בסופו של דבר, הרכב יצטרך לעבור צביעה מחדש אם ברצונכם לרענן את המראה שלו ולשוב לנהוג ברכב תקין ואסתטי. צביעת הרכב היא פעולה שניתן לעשות אצל בעל מקצוע ואולי תופתעו, אך תוכלו גם לעשות זאת בעצמכם כיוון שפעולה זו היא אינה מסובכת כאשר עוקבים אחר מספר הוראות לא קשות במיוחד. לכל אלו המעוניינים לצבוע את רכבם מחדש ולהימנע מהוצאה בלתי צפויה, השורות הבאות הן עבורכם.

איך צובעים את הרכב

ראשית, לפני שאכתוב על הוראות וטיפים לצביעת הרכב באופן עצמאי ישנן כמה פעולות מסוימות אשר תצטרכו לבצע טרם הצביעה המחודשת. אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונת דרכים וכתוצאה מכך הפח שלו נפגע אז קודם כל צריך לתקן את הפח. את עבודה זו גם תוכלו לעשות בעצמכם. את יישור הפח ניתן לעשות על ידי מילוי החלק העקום של הפח בחומר שנקרא שפכטל לרכב. ממלאים את החלק שנפגע ומיישרים את החומר עד לקווים המקבילים המקוריים של הרכב. אם אתם לא רוצים לעשות זאת בעצמכם, תוכלו לפנות לפחח. כאשר הרכב תוקן אפשר להתחיל בניקיונו. על מנת לצבוע רכב עליו להיות נקי מכל שאריות של עבודת פחחות או כל לכלוך אחר רק כך יהיה ניתן ליישם את הצבע לרכב. כאשר הרכב נקי ניתן להתחיל. אחד הדברים החשובים הוא לרכוש צבע לרכב שיתאים, שיהיה בצבע הנכון וכמובן שיהיה איכותי. צבע איכותי מעניק שכבת הגנה המחזיקה לאורך זמן ומונעת שריטות, כתמים ונזקים אחרים. כאשר רכשתם את ספריי הצבע המתאים תצטרכו לסמן את החלקים אותם תרצו לצבוע מחדש עם סרט הדבקה מיוחד לצביעת רכבים. כאשר הכל מסומן, פתחו את ספריי הצבע, החזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של כ-25 לפחות מפח הרכב, הזיזו את היד ימינה ושמאלה בתנועה אחידה המדמה את פרי הבננה. צביעה באופן הזה מבטיחה צביעה מלאה עבור השטחים השונים. לאחר שסיימתם המתינו 24 שעות שהצבע יתייבש, בצעו בקרה ואם פספסתם חלקים בצעו צביעה חוזרת והמתינו שוב שהצבע יתייבש. זהו כל התהליך.

צבע איכותי

צבע איכותי לרכב רוכשים מחברה המתמחה בצבעים המיועדים עבור תעשיית הרכב בלבד. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שרכשתם את הצבע הנכון וצבע הרכב שלכם יהיה איכותי ויחזיק מעמד תקופות ארוכות ללא תחזוקה נוספת.