א - ה 8:00 - 16:30 ימי שישי - סגור
טלפון 072-3385482
כתובת המרכבה 19, חולון
משלוחים לכל חלקי הארץ

ענף השייט

ציוד וחומרים לענף השייט - "מישל כהן - חומרים וציוד" בעלי ספינות, יאכטות ואוניות שימו לב!

חברת "מישל כהן – חומרים וציוד" מביאה לכם את מיטב המוצרים, הכלים והציוד לטיפול ותיקון כלי שייט.

היום יותר מתמיד הפך התחביב של השטת כלי שייט שונים לנפוץ ביותר. יותר ויותר רוכבי אופנועי ים, סירות קטנות ובעלי יאכטות מבינים כ אין תחליף להנאה שקיימת בשייט רגוע על פני המים. יחד עם זאת כל כלי שייט בדומה לכל כלי אחר דורש תחזוקה וטיפול. עידן ה DIY מאפשר בקלות רבה ללמוד דרך המדיה כיצד לתחזק ולטפל בנזקים כאלו ואחרים הנגרמים לכלי השייט שןלנו וביניהם שריטות, סדקים ושברים. 

כל עוד הנזקים מוגדרים כקלים נוכל לטפל בהם בקלות, בעצמנו ללא עירוב בעלי מקצוע ועל מנת לעשות כן אנחנו בחברת "מישל כהן – חומרים וציוד" משווקים ומפיצים מגוון פתרונות, חומרים וכלי עבודה שאיתם תוכלו לבצע תיקונים בעצמכם.

פנייה מהירה

  מוצרים וחומרים לתיקון סירות ואוניות לפרטיים ועסקים כאחד

  מגוון המוצרים שלנו מונה מותגים בעלי איכות בינלאומית ללא פשרות. מבין המותגים המובילים אנו מייבאים ומשווקים בבלעדיות את מוצרי קמיליון הגרמנית.

  עיקר ההתמחות שלנו הוא מתן מענה מקצועי לחומרים וציוד אשר מטרתם להביא את כלי השיט שלכם לרמת תקינות ופעולה מושלמים. על מנת להיות זמינים תמיד עבורכם אנו מקפידים להיות עם מלאי מגוון וזמין אשר מאפשר לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר ולא להתפשר על איכות עקב חוסר זמינות. בנוסף לחומרי הגלם השונים יש ברשותינו כלי עבודה וציוד מתכלה אשר מטרתו לייעל את העבודה ככל האפשר. 

  מגוון המוצרים שלנו כולל שפכטלים, לכות, חומרי ליטוש וכלי עבודה מקצועיים.

  השיווק נעשה ישירות אליכם בעלי עסק וצרכנים פרטיים כאחד. המענה המקצועי מאפשר לכל אחד בין אם הוא בעל מפנה או אדם פרטי להבצע עבודות שיפוץ, שחזור או תיקון במקצועיות ללא פשרות.

  הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם על מנת לתת מענה לכל שאלה בתחום הפחחות הצבע בכלל וכלי שייט בפרט.